צג-עליתה – one step ahead

שרתי AMD

חטיבת השרתים של חברת AMD "קפצה מדרגה" גבוהה במיוחד במהלך השנה האחרונה (2019) עם סדרות המעבדים ופתרונות המתחרים עם מעבדי Intel. בסיגמנטים מסויימים אף מהווה אלטרנטיבה ראויה על ענק המעבדים המיתולוגי.
סדרת המעבדים החדשה של AMD ה- EPYC ROME, משנה את כללי המשחק, הן במונחים של כמות הליבות והן במונחים של עלות מול תועלת. מעבדי AMD הם בשורה חדשה שכדאי מאוד להקשיב לה.

חברת Gigabyte, שותפה אסטרטגית של חברת AMD ומובילה בתחום השרתים. היא מהחברות הראשונות שיצאו אל השוק עם סדרת שרתים מלאה מבוססי פלטפורמת AMD EPYC ROME.
החברה מציעה דגמים ב- density high המבוססים על מעבדי 64 ליבות (64 Cors/128Thread) החדשים, בעלי עוצמת מחשוב גדולה וביחס תועלת גבוה. למעשה בפתרון כזה ניתן לדחוס 512 ליבות (1024 Thread) בדחיסות של 2U בלבד. כאמור הבשורה מורגשת גם כשמחשבים את מחירי רישוי התוכנה.
חטיבת שרתי GIGABYTE (ג'יגבייט) של החברה, מיוצגת בישראל על ידי חברת צג-עליתה (TZAG ELITA).

לשימושים בסיסיים יותר אנחנו מציעים מערכות מורכבות המבוססות על מיטב היצרניות הבינלאומיות אותן אנו מיצגים באופן רשמי. אלפי המערכות מתכננים ובונים, מותאמות בקפידה לכל דרישה, תוך שימוש בניסיון ובידע הרב שנצבר בחברתנו במשך יותר מ-30 שנות פעילות בישראל.

מעבדת השירות שלנו עובדת תחת תקני ISO מחמירים ביותר, המבטיחים את בטיחות העובדים, איכות מוצרים גבוהה, בדיקות איכות מהמחמירות בענף הטכנולוגיה, הפקת לקחים, למידה וצבירת ידע בהתמדה ולאורך זמן.
הצוותים הפועלים במעבדות השירות שלנו מורכבים מאנשי מקצוע מנוסים ביותר, וטכנאים העוברים הכשרות והדרכות שוטפות, על מנת לספק שירות ותמיכה מקצועיים למערכות שלנו.

המערכות שאנו מתכננים ובונים עוברות תהליכי הרכבה סדורים על פי הוראות הרכבה מפורטות מראש, בדיקות איכות מחמירות והתקנת אכיבי חומרה ומערכות הפעלה בהתאם לצרכי הלקוח.
השירות שלנו על כלל המערכות הינו: יום עסקים אחד, טכנאי באתר הלקוח, למשך 3 שנים. ולכן תוכלו להיות בטוחים שאת המערכת שקיבלתם, בדקנו היטב לפני שמסרנו לכם אותה.

צרו עמנו קשר עוד היום, ונשמח להתחיל בשיתוף הפעולה.

דילוג לתוכן